Lietuva

Apie Mus

Mes esame Polaroidinių nuotraukų gamintojai. Iš skaitmeninės nuotraukos padarome tikrą polaroidinę. 

 

Nuo ko viskas prasidėjo?

2015 metais mes įsigijome polaroidinį fotoaparatą. Juo mes labai džiaugiamės, tačiau susidurėme su problema. Baisu fotografuoti, nes vos tik nuspaudus fotografavimo mygtuką, nuotrauką išlenda ir jos nebepataisysi. Tada mes atradom būdą, kaip iš telefono, kompiuterio ar planšetės paimtą nuotrauką paversti į polaroidinę.

 

Kodėl Polaroidinės nuotraukos?

Prieš metus mes pamilome polaroidines nuotraukas. Visame pasaulyje paplitęs fenomenas dar tik atkeljaua į Lietuvą. Susidurėme patys su problema, kad jokia įmonė Lietuvoje nesuteikia galimybės skaitmeninių nuotraukų paversti į polaroidines. Tad mes sugalovjome tokia galimybę.

 

Kas Mes?

 

Kotryna:

 

„Baigiau turizmo studijas. Po studijų, kaip ir didelė dalis studentų ir jau baigusių studijas, aš dar nesupratau, ką gyvenime noriu veikti. Tačiau visada žinojau, kad turėsiu savo verslą. Taigi taip ir neatradusi, kur aš noriu dirbti, įkūriau blogą „https://takotryna.wordpress.com“. Rašau apie stilių, savo keliones ir savo rankdarbius bei talpinu nuotraukas. O dar po mėnesio kartu su Mindaugu įkūrėme savo verslą.“

Mindaugas: 

 

„Užaugau Panevėžyje. Tęsti mokslų išvykau į Vilnių. Studijuoju Vilniaus Kolegijoje reklamos vadybą. Mano gyvenimo aistra yra futbolas. Žaidžiu Vilniaus miesto lygoje. Pats esu netipinis ir kūrybingas žmogus, mėgstu būti išskirtinis.  Studijų metu dirbau keliose darbovietėse, bet visada norėjau pasiekti kažko daugiau ir sukurti kažką savo. Tada supratau, kad vieną dieną įkūrsiu savo verslą. Taigi štai - mes su Kotryna įkūrėme „taKotryna“.

Mindaugas
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now